Spoločnosť mamičiek

Spoločnosť v zmysle obchodná je celkom určite najčastejšie sa vyskytujúcim druhom . Najčastejšie sa vyskytuje ale iba v rýdzo pracovných vzťahoch. Vzťahy ale nebývajú iba pracovné, často bývajú aj medziľudské. Nežijeme predsa izolovane vo vzduchoprázdne. Celkom prirodzene sa náš život delí na :mladé mamičky.jpg

  • Pracovnú časť
  • Rodinnú
  • Záujmovú
  • Spoločenskú

 Často sa veru pociťuje potreba stretávania sa ľuďmi, ktorí majú rovnaké radosti, prípadne problémy.
V každom jednom z nás je potreba vyrozprávať sa, podeliť sa o úspechy či starosti. Ak máme zdravotné problémy, potom veru nie je nikto vhodnejším adeptom na rozhovor, ako človek, ktorý si rovnakou diagnózou sám prechádzal, alebo práve žiaľ tiež prechádza. Všetko sa odvíja v hlave. Ak človek naberie silu bojovať s chorobou celkom isto má väčšiu šancu na jej prekonanie. Pre niekoho je obrovským problémom obyčajná nádcha, iný statočne bojuje s rakovinou. Poďme ale preč od problémov!
V živote je našťastie ďaleko viac krásnych, pozitívnych chvíľ. Poznajú to čerstvé mamičky, ktoré sa dokážu každý deň tešiť z úspechu bábätka. Po čase však potrebujú aj mamičky stretnúť sa s inými mamičkami, aby sa podelili o výchovné či stravovacie skúsenosti, alebo iba tak na chvíľku zmenili rodinné prostredie za prostredie s inými mamičkami.chvíľa bez detí.jpg
Je to nutné, ba až ozdravné pre psychiku mamičiek. Zakladajú si teda kluby alebo spoločnosti a diskutujú o deťoch o výžive, ale aj o kozmetike, varení, športe a iných záujmoch. Ich život predsa nemá iba ten jeden rozmer- rozmer mamičky. Sú to ženy, ktoré sa chcú páčiť, byť milované a ocenené. Nerobia predsa málo ani pre vlastnú rodinu, ani pre spoločnosť, ak to zoberieme zo širšieho uhla pohľadu.
Ženy z týchto stretnutí prichádzajú domov šťastnejšie, pochopenejšie a ešte odhodlanejšie vytvárať kúzlo domova. Doprajme im to a povzbuďme ich v ich stretávaní sa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: