Pôrod

Všetko, čo sa nám udeje závisí od nášho uhla pohľadu. Niektorá ženy by horekovala priam tri dni, keby zažila taký pôrod ako iná žena. Pričom tá žena si už odžila aj horšie a preto sa nad tým vôbec nepozastavuje  a berie to tak ako sa to už stalo. Už to nezmení a je rada, že sa jej nestalo niečo horšie.
Iné mamičky sa vyhovárajú na to, že slovenské zdravotníctvo je na biednej úrovni a preto bol ich pôrod neskutočne ťažký a namáhavý. Pričom iné ženy z iných krajín alebo Slovenky žijúce v zahraničí pochvaľuje slovenské zdravotníctvo, pretože v ich krajine, kde žijú a pracujú je zdravotná starostlivosť oveľa horšia ako u nás. Keby sme len vedeli, že?žena dieťa pôrod.jpg
Žena môže porodiť behom pár minút, ale niektorej pôrod trvá celé hodiny, niekedy dokonca dni. Všetko záleží od toho ako to samotná príroda zariadi. Príroda je čarovná a mala by presne vedieť, kedy je ten správny čas na to, aby bábätko našlo cestu von z bruška. Bohužiaľ, v dnešnej dobe sa do tohto procesu často montujú samotní doktori a lekári. Nenechajú ženy dlho prenášať a vyvolávajú pôrod, pričom ani oni samotní nevedia, či je to naozaj ten správny termín, ktorý oni určili.
Príbeh: dieťa plače.jpg
Moja mamina rodila mňa od štvrtku až do soboty. Medzitým jej nedali jesť a piť, pretože sa predpokladalo, že už čoskoro porodí. Takže taká vyslabnutá si prežila dlhé dni čakania na mňa. Pôrod nepostupoval a nakoniec po pôrode sa zistilo, že som tam ešte stále mohla byť, pretože mi nič nehrozilo. Doktor jej vyrátal zle pôrod a potom si mysleli, že už prenáša, pričom pravda bola niekde úplne inak.
Keď pôrod nepostupuje tak ako by mal, tak sa väčšinou doktori rozhodnú pre cisársky rez. Tá žena, ktorá už mala jeden cisársky rez, tak je pravdepodobné, že bude mať aj ďalší cisársky rez. Asi je skôr náchylnejšia na ďalšie problémy s jej pôrodom. Sú však aj výnimky, kedy môže žena porodiť druhé dieťa aj klasicky a nie cisárskym rezom.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: