Nebojte sa ho osloviť

Ženy si myslia, že vo sfére balenia to majú omnoho ťažšie ako mužská populácia. Je síce pravda, že muž môže ženu pozvať na drink alebo ju osloviť bez ostychov. Treba si však uvedomiť, že žijeme v 21. storočí a je preto prežitok si myslieť, že to isté by nemohla urobiť aj žena. No dobre, nie všetky majú odvahu k takémuto kroku. A preto tu máme pre vás povzbudenie k tomu, aby ste nemárnili svoj čas a išli za svojím šťastím a láskouPár na lúke.jpg
Najskôr si treba uvedomiť, že šťastie na vás nečaká doma v obývačke. A aj keď sa cítite unavená a v práci trávite dlhé hodiny, nájdite si občas čas na kamošky, choďte do spoločnosti. Nemusí to byť rovno bar. Aj v kine, v knižnici, v posilňovni, či  v divadle môžete stretnúť toho pravého.  OK, sú tu ešte internetové zoznamky a existujú ľudia, ktorí sa našli vďaka nim. Ale kúzlo priameho prvého kontaktu nič nenahradí.
Možno sa to nezdá, ale priamy útok je niekedy naozaj vhodnou voľbou. Ako to, že na základnej škole ste mu vedeli nechať lístoček s pozvaním na rande na stole a teraz to nedokážete? Sami si v sebe budujeme bariéry. A preto, keď ho stretávate v práci na chodbe alebo cestou z práce, či vo výťahu, na parkovisku v obchodnom dome, neváhajte a skúste ho osloviť. Žena s kyticou v ruke.jpgPekne z mosta do prosta sa ho pýtať kde žije, ako sa volá a povedať mu, že vás niečím upútal a radi by ste ho hlbšie spoznali. V najhoršom prípade vás odmietne, ale aspoň budete vedieť na čom ste a nebudete o ňom snívať ďalší rok. Skrátka nebudete strácať váš drahocenný čas. V prípade odmietnutia sa možno budete cítiť chvíľu zahanbene  ale sa vám naopak takto otvoria oči a vy zrazu zbadáte toho kolegu, ktorý na vás cez prestávku zíza. No a v tom lepšom prípade on ocení vašu odvahu a výzvu príjme. Muži sú dnes moderne zmýšľajúci a iste si o vás nebude nič zlé myslieť, ak má aspoň trošku normálne IQ. A potom vás už bude čakať len vytúžené stretnutie v súkromí, kde dodržujte jediné pravidlo a to, aby ste boli sama sebou a užívali si každú sekundu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: