Najbolestivejšie miesta na tetovanie

 1. Chrbtica

  Chrbtica sa skladá z 26 kostí, z toho 24 sa nachádza medzi vašim krkom a krížami. Každé tetovanie, ktoré sa bude nachádzať na týchto kostiach, bude bolieť. Celkovo je chrbát veľmi bolestivé miesto na tetovanie.

tetovanie na nohe.jpg

 1. Bok

  Čím bližšie bude tatér alebo tatérka pri akejkoľvek kosti vášho boku, tým viac bolesti si „užijete“. Ak si však myslíte, že vám to za to stojí, nebojte sa a choďte do toho.

 1. Členok

  Pokiaľ môžete, členku sa vyhnite obrovským oblúkom. Mnoho ľudí, ktorí tetovanie na tomto mieste majú, tvrdí, že je to neskutočná bolesť a bolo by lepšie sa jej vyhnúť. Ak však silou mocou chcete tetovanie niekde na členku, skúste si ho navrhnúť pod či nad členok a nie priamo cez.

 1. Lakeť

  Lakeť v podstate tvorí len koža a kosť. V podstate neexistuje nič, čo by udržalo vibračný pocit ihly mimo vašej kosti a tak, ak máte nízky prah bolesti, rozhodne si toto miesto poriadne premyslite.

 1. Koleno

  Kolená sú, podobne ako lakeť, len kosť a koža. Pokiaľ to návrh tetovania povoľuje, skúste namiesto toho miesta napríklad stehno, kde je viac tkanív či tuku a kosť sa teda nachádza ďalej od kože.

tetovanie na krku.jpg

 1. Kľúčne kosti

  Najľahšie zlomiteľná kosť na tele je taktiež najbolestivejším miestom na tetovanie. Čím bližšie ste pri kostiach, ktoré sa nachádzajú na oboch stranách krku, tým viac bolesti prežijete.

 1. Uši

  Tetovanie za ušami je stále viac a viac populárne, aj keď je neskutočne bolestivé. Okrem toho, že je to bolestivé, je to aj veľmi nepríjemné. Jedným šťastím je, že za ucho sa dá vytetovať len veľmi malý návrh.

 1.  Zápästie

  Malé tetovanie na zápästí môže byť veľmi pekné, či dokonca milé, ale je otázne, či tá bolesť stojí za to. Keďže sa na zápästí nenachádza veľa svalov a tukov, môže byť tetovanie na tomto mieste veľmi nepríjemné. Zahŕňa to spodnú aj vrchnú časť zápästia a navyše, nie je veľmi bezpečné tetovať cez žily. Zápästie nie je práve najväčšie a tak je tu opäť priestor len pre malé tetovanie, ktoré môže byť vytetované za pár minút a teda sa možno tá bolesť bude dať prežiť.

 1. Obočie

  Veľa z tatérov tvrdí, že je to veľmi bolestivé miesto, čo sa týka tetovaní. Je to kvôli tomu, že tetovacia pištoľ zasiahne obočnú kosť zakaždým, keď preniká do kože. Nebolí to len pri samotnom tetovaní, ale aj pár dní po tom, dokonca dlhšie ako bežné tetovania.

 1. Viečka

  Tetovanie očných viečok je možné, aj keď nie bežné a skôr ho môžeme vidieť u celebrít. Pokožka na viečkach je veľmi tenká a niekoľko dní je potrebné nosiť slnečné okuliare alebo inú ochranu očí. Avšak, ak silou mocou chcete tetovanie práve na tomto mieste, rozhodne si nájdite veľmi skúseného tatéra.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: