Na svadbu sa pripravte

Blíži sa váš deň D? Nemyslíme narodeniny ani povýšenie, ale ten najšťastnejší deň vo vašom živote. Áno, máme na mysli svadbu. Svadba je pre každú ženu tým dňom, kedy jednoducho potrebuje žiariť. Kedy chce byť výnimočná nielen pre muža, ktorého si chystá zobrať, ale aj pre seba. Pretože väčšina z nás dúfa, že sa bude vydávať len raz. A práve preto musí byť všetko dokonalé.
 
francie

Nepodľahnite stresu a panike
 
Najhoršie, čo môžete počas svadobných príprav začiť je predsvadobný stres. Vtedy sa vám urobí na perách opar, na tvári kopa vyrážok a z vašich svadobných topánok sa vám začnú robiť odtlaky a zisťujete, že sú vám akési menšie, ako keď ste ich kupovali. Vtedy je najlepšie si urobiť upokojujúci čaj, pustiť si jemnú hudbu a relaxovať. Zhlboka dýchajte a myslite na to, že najdôležitejšie je, aby sa všetci zabávali a že vám budú všetci veľmi nápomocní.
 
Začnite všetko plánovať skôr
 
Ak sa chcete vyhnúť stresu, je dôležité, aby ste začali všetko plánovať v predstihu. Vyberte si šaty a zarezervujte ich aspoň polroka dopredu. A to ani nehovoríme o sále. Ak si chcete byť na istom, objednajte sa dopredu aj ku kaderníčke a ku kozmetičke a choďte vyskúšať, ako to vlastne bude celé vyzerať. Potom sa nemusíte obávať toho, ako to bude celé vyzerať. Nezabudnite sa odfotiť, aby ste to mohli ukázať kamarátkam. Tie vám najlepšie povedia, ak vám účes alebo líčenie nepristane.

červená
 
Myslite aj na vašu manikúru
 
Ďalšia dôležitá vec, ktorá sa týka vášho výzoru, je vaša manikúra. Možno sa vám to nezdá dôležité, no potrebujete, aby vám vydržala dostatočne dlho. Práve preto potrebujete gelové nechty. Tie vám taktiež zaručia oveľa menej stresu, pretože sa nemusíte báť, že ich niekde odrvíte alebo že si ich odtlačíte ako pri obyčajných a nekvalitných lakoch. Práve v deň vašej svadby potrebujete niečo, na čo sa môžete stopercentne spoľahnúť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: