Led pásiky ako šikovný zdroj svetla kdekoľvek

Pracovná doska v kuchyni ako aj jednotlivé časti priestorov v interiéri častokrát ocenia alebo priam potrebujú spoľahlivé osvetlenie. Nemusíme pritom vravieť o svetle a intenzite, ktorá by rozžiarila celú miestnosť, len si skrátka potrebuje posvietiť na pracovnú dosku či na konkrétny predmet alebo nábytok.  V takom prípade vie byť šikovným pomocníkom stále obľúbenejší led pásik.

Ten môže mať funkčné alebo čisto dekoračné využitie. V prípade funkčného využitia môžeme použiť pásiky s bielym (klasickým) svetlom, no ak chcete zvýrazniť nejakú časť v priestore alebo určitú vec, hodí sa použiť RGB LED pásiky 5m Led produkt. Tie dokážu výraznejším spôsobom oživiť priestor, v ktorom budú umiestnené.

led pás

  • Sú veľmi praktické

Ide o vhodnú voľbu takisto v prípade, ak konkrétne miesto potrebujete presvetliť bez toho, aby ste v ňom museli umiestniť nejaký veľký a nemotorný zdroj svetla. Pásiky sú štíhle, majú univerzálny dizajn a pomerne ľahko sa umiestnia vlastne kamkoľvek. Zvyčajne vravíme o 5 metrovom balení ako aj o možnosti nastrihať pásy na ľubovoľnú dĺžku (po vyznačenej trase). Následne sa dajú prilepiť na ľubovoľné miesto, nakoľko sú samolepiace, no v niektorých prípadoch sa zasa navŕtajú.

osvetlený bar

  • Nie sú všetky rovnaké

Ako býva zvykom na trhu vo všeobecnosti, takisto aj v tomto prípade natrafíte na predražené ako aj podozrivo lacné alternatívy a vždy je najlepšia tá zlatá stredná cesta. Balenie, ktoré vás vyjde cca 4 eurá bude pravdepodobne zložené z pásikov s tenkým podkladom a nekvalitnými diódami. To znamená, že budú mať krátku životnosť.  Kvalitu predstavuje napríklad pásik, ktorý disponuje krytím IP 55 a je najvhodnejší do kuchyne, kde vďaka tomuto krytiu odolá faktorom, akými sú voda a para.

Kuchynská linka však určite nie je jediným miestom, kde sa uplatnia. Dá sa s nimi osvetliť takmer všetko, napríklad aj vaše schodisko, nábytok, podlahy, zrkadlá, atď.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: