Láska je čarovná

Láska je niečo, čo sa nedá vynútiť. Jej čarovná sila spočíva v jej nečakanosti a láskavom prekvapení. Naozaj, je to väčšinou len moment prekvapenia, keď vás očarí láskou svojou mocou. Málokto z nás ide cielene po láske, že ju vyhľadáva a skúša ju nájsť. Väčšina z nás stretne svoju láskou, celoživotnú alebo len krátkodobú na tom najnečakanejšom mieste a v takom momente, o ktorom by vôbec nepovedali, že sa to vôbec dá tam niekoho takého skvelého stretnúť.
Láska je niečo, čo sa nedá vynútiť.srdiečka veľké malé.jpg
Písať o láske je také klišé. Básnici, autori románov, pisatelia článkov vedia, že láska je ústredná téma všetkého. Že bez lásky nie je život. Dá sa žiť, ale nikdy to nebude ten pravý život, aký by sme chceli mať. S akým by sme boli navždy spokojný. Vždy nám bude niečo chýbať. Niečo naozaj veľkolepé a krásne, čo sa nedá ničím iným nahradiť. Láska nie je niečo, čo sa dá vynútiť. Musí ísť od srdca a zmiasť všetkých naokolo. Nedá sa povedať, že by sa vždy uzatvárali manželstvá z lásky, ale láska bola prítomná aj v tých dobách. Hoci neľúbili svojich budúcich mužov, ale zaľúbené boli…nevesta ženích auto.jpg
…láska sa za peniaze nedá kúpiť.
Dnes si svoju lásku môžeme v pokoji zobrať za manželku alebo manžela. Nikto nás za to nebude hrešiť. Je to niečo neuveriteľné a krásne. Mali by sme byť za to nesmierne vďačný, veď si ani nevieme predstaviť, že by sme si nemohli zobrať našu lásku. Voľakedy to samozrejmosť rozhodne nebola a trpeli tým mnohí ľudia. Za to, že ich rodičia vydali alebo oženili za osoby, s ktorými si nemali, čo povedať. Žili spolu, ale šťastným životom sa to nedá nazvať. Bol to omyl ich rodičov alebo len strategické riešenie situácie. Chceli, aby sa ich deti mali dobre, ale nedomysleli to do detailov, že budú vlastne celý život nešťastné. Lebo láska sa za peniaze nedá kúpiť.
A tak vás vyzývam, aby ste sa nad tým zamysleli a vážili si to, že ste si mohli zobrať toho človeka, ktorého ste naozaj milovali.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: