Elegantné posuvné sklenené dvere pre Váš interiér

Zakomponovanie posuvných dverí do malých priestorov alebo aj atypicky riešených interiérov je vždy rozumné riešenie. Posuvné dvere šetria priestor, nevyžadujú si miesto potrebné na otváranie a interiér vďaka nim získava ľahkosť.

barn-door-3705530_640

Ponúkaných systémov posuvných dverí je veľa, ponuka sklenené posuvné dvere Lmmont.sk je výnimočná v tom, že dvere sú realizované z bezpečnostného skla s požadovanými prvkami kvality a bezpečnosti. Sklenené posuvné dvere umožňujú plynulý prechod svetla a okrem ušetreného priestoru získate jas a presvetlenie objektu. Svetlo a celosklenená stena vytvoria vzájomne sa dopĺňajúcu jedinečnú kombináciu, ktorá je funkčná, praktická a ešte aj elegantná.

showroom-1188626_640

Bezpečnosť ale aj funkčnosť sú dôležité faktory a správne, ľahké, tiché a nenáročné ovládanie dverí k nim patrí. Ponúkané sklenené posuvné dvere majú špeciálnu dojazdovú podložku, ktorá nie je hlučná a zatváranie, prípadne otváranie dverí je jednoduchá záležitosť. Posuvné dvere sú namáhané dennodenne a ich mechanizmus je preto dokonale spoľahlivý.

Uložené sú do takmer neviditeľného posuvného mechanizmu alebo do vkusne ladiacej obložkovej zárubne tak, že si ich ani nevšimnete, upúta Vás originálna plocha skla.

Voľba povrchovej fólie a jej výber z ponuky je iba na Vás – odborníci Vám ale radi poradia, vždy je dôležitý účel použitia, prípadné atypické rozmery alebo Vaše špeciálne požiadavky.

Doplnky, úchytky, madlá, zrkadlové plochy, vzory a dezény si takisto vyberiete zo širokej ponuky, sklo sa vhodne kombinuje aj napríklad s nerezom, kovovými doplnkami alebo teplými drevenými prvkami.

Ak si potrpíte na súkromie a intimitu priestoru, napríklad pri využití v kancelárskom priestore alebo aj napríklad v kúpeľni matné sklo s presvetlenými časťami Vám ho určite zabezpečí. Vami navrhnuté vzory upozornia na Vašu kreativitu, čo je napríklad pri využití posuvných dverí vo firme ich pridaná hodnota.

Vhodným výberom a správnou voľbou sklenených posuvných dverí veľa získate.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: