Ako kúpiť dokonalý darček k narodeninám

Deň narodenín vášho blízkeho priateľa, sestry, brata, či partnera alebo partnerky sa veľmi rýchlo blíži a vy ešte stále nemáte ani len tušenie, aký darček by ste mohli vymyslieť? Bojíte sa, že dáte príliš moc, alebo príliš málo, že budete príliš málo alebo príliš sentimentálny? Nebojte – tu je pár zaručených tipov na skvelé darčeky.
Ak si na to trúfnete, tak vyberte budúcemu oslávencovi niečo na oblečenie, prípadne nejaké doplnky – jedná sa o veľmi praktický darček, ktorý využije. No mali by ste si byť s daným človekom dostatočne blízky a mali by ste byť veľmi dobre oboznámený s jeho vkusom, aby ste sa nesekli a nekúpili niečo, čo mu bude stáť v skrini. Pokiaľ budete kupovať oblečenie alebo doplnky, skúste kupovať skôr niečo sviatočnejšie, alebo luxusnejšie – ako sú šály, kabelky. Tričko môže pôsobiť trochu lacno – pokiaľ po práve takom ako kúpite oslávenec netúži.Malé darčeky.jpg
Ak máte dostatočne veľa zážitkov spolu, iste máte aj mnohé fotografie, ktoré sú vám pripomienkami na dané udalosti. Vytvorte z nich pekný album, ktorý môžete vyzdobiť, prípadne urobte koláž fotografií. Je to veľmi pekný, vkusný a zároveň osobný darček, ktorý pomôže vyjadriť blízkosť medzi vami.
Kytica je veľmi tradičný dar, ktorý na narodeniny dostávajú mnohí. No vy môžete vášmu blízkemu dať veľmi netradičnú kyticu. Videli ste niekedy kyticu urobenú zo sladkostí? A je váš blízky milovník sladkého? A vy určite viete akého! Skúste vyrobiť takúto kyticu, prípadne možno ju kúpte. Ale ak ju vyrobíte, bude to osobnejšie a môžete tam dať všetko, čo narodeninový oslávenec má rád.Butik s oblečením.jpg
Lístky! Aké lístky? Milovníkom vedy lístky do zaujímavého múzea, prípadne aj s lístkami na dopravu do cudzieho mesta. Milovníkom divadla lístky na predstavenie, ktoré chceli vidieť a o ktorom vám rozprávali, prípadne na najnovšiu premiéru niečoho, čo by ich mohlo zaujať. Milovníka hudby zoberte na koncert a milovníka filmu do kina. Zážitok bude stáť za to a je to tiež pekný a osobný darček.
Stačí to? Tak to doplňte fľašou vína a všetko najlepšie!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: