Ako byť príťažlivejší pre ženy

Ako byť príťažlivejší pre ženy. A čo vlastne ženy chcú ? Mnoho chlapov dnes tvrdí, že pochopiť a porozumieť ženu sa nedá. To je veľká hlúposť a veľká fáma. Pochopiť ženy je vcelku jednoduché. Treba im len viac načúvať a vnímať ich. Väčšina chlapov sa pozerá na ženy skrze svoju analogickú analytickú myseľ. Čo je však chybou, pretože ženy sú skôr emočné stvorenia a muž musí byť v úvahu ich emócie.romantika.jpg
Ako byť však príťažlivejším ? Verte  si, ženy vycítia ak si neveríte a máte nedostatok sebadôvery a pôsobím to veľmi neatraktívne. Bojazliví chlapi nie sú in. Chlap musí vedieť čo chce a ísť si za tým. To je ďalšia vec, ktorú si ženy všímajú. Majú radi silných mužov so silnou prítomnosťou. Čo to znamená, že vašu prítomnosť je cítiť. Vyžaruje z vás vášeň a zápal pre niečo čo chcete. Je jedno čo to je, čo je vašou vášňou a čo vás poháňa v pred. Ak máte ten zápal v sebe, verte mi, žena to vycíti a je to pre ňu atraktívnejšie.
Výzor, je dôležitý pre ženy ? Čo myslíte, áno, nie ? Aj aj. Na jednu stranu, je dôležitejšie čo z vás vyžaruje a ako pôsobíte. Ale na druhú stranu fyzická príťažlivosť je tiež dôležitý faktor, aspoň v počiatočných fázach spoznávania. Starajte sa o sebe, nechce to až tak veľa námahy. Zájdi za kaderníčkou, alebo rovno barberom. Skúšajte a experimentujte so svojím účesom, nájdite čo vám najviac pristane a nechajte si poradiť. Ak neviete koho sa opýtať, nájdite si kamarátku a pýtajte sa jej, ona vám poradí, ak sa páčite jednej žene, verte mi, budete sa páčiť aj iným.manželé.jpg
Cvičte, aspoň nejako. Fyzická kondícia je dôležité a veľa ňou získate. Nie len že sa budete lepšie cítiť, budete zdravší, ale aj budete mať možno niečo spoločné na dlhé nočné rozhovory. Tak prečo nie ?
 Nenechajte sa odradiť neúspechom. Žien je veľa, je ich dokonca viac ako nás mužov až 51 % svetovej populácie tvoria ženy, nie je sa čoho báť. Ak to s jednou nevyjde, vždy je tu šanca a nádej. Nebuďte negatívny. A hlavne, nech z vás nevyžaruje tá ohromná potreba mať ženu, žena to vycíti a je to neatraktívne. Ak sa otáčate za každou a snažíte sa až príliš. Nezabúdajte, verte si a ono to pôjde samo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: