Aby bolo vaše vozidlo vždy čisté


Vždy ma deprimovalo, keď som chodila po parkovisku a videla som, v akom stave majú ľudia svoje vozidlá. Veľmi ma to rozrušovalo a dokonca som mala dlho pocit, že s tým jednoducho nedokážem ani poriadne nič urobiť. Viete, bolo to vtipné. A to nebolo všetko. Záležalo aj na tom, v akom stave som mala moje vozidlo, pretože to muselo byť úplne perfektné, tak perfektné, že sa s tým jednoducho nedalo inak ani pracovať. Viete, každému záleží na niečom inom, ale čistota pol života a keď nemáte čisté vaše auto, znamená to, že vaša domácnosť asi tiež nie je v bohvieakom stave.

ruční mytí
 
Všetko záleží len na vás a na vašom postoji
Ak si myslíte, že by ste mali robiť niečo navyše, máte pravdu. Ak si myslíte, že by ste nemohli robiť nič, tiež máte pravdu. Ale keďže mne naozaj veľmi záležalo na mojom vozidle, bolo mi jasné, že o to moje musí byť vždy maximálne postarané.  A to za hocijakú cenu. Takže som sa rozhodla, kam budem pravidelne chodievať. Rucna autoumyvaren, dubnica nad vahom bolo pre mňa dokonalé riešenie, a to z mnohých dôvodov. Jeden z nich je, že to mám blízko. A ďalší, že som posadnutá https://tv-program.aktuality.sk/film/posadnuta-2004/ tým, aby bolo moje autíčko čisté.

mytí aut
 
Je vám to smiešne?
Lebo mne je. Vždy mi bolo trochu smiešne z ľudí, ktorí sú tak veľmi posadnutí poriadkom. Ale to neznamená, že som sa s nimi nevedela stotožniť. Chcela som, aby bolo všetko super, takže som robila pre svoje vozidlo aj to, čo by druhí ľudia nikdy v živote neurobili. Verte tomu, že na tom záleží. Mne teda áno a malo by aj vám z dôvodov, ktoré som vám už povedala. Je to len na vás. Nebojte sa to povedať a nebojte sa povedať viac, než ste kedy povedali. Skúste to. Zamerajte sa na malú chvíľu na čistotu a uvidíte sami. Je to len a len na vás, tak sa tomu už nebráňte. Je to zbytočné, pretože viete, že mám pravdu. Čistota je naozaj dôležitá, pretože ak chcete, aby bolo všetko v poriadku, je jasné, že toto je cesta.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: