Postavte sa svojmu strachu


Viete, aké to je, keď sa človek bojí akejkoľvek zmeny? Tak ja to zažívam každý deň. Ľudia mávajú fóbie z výšok, z doktorov, z pavúkov, zo smrti, ale nepoznám nikoho, kto by mal fóbiu zo zmeny. Je to naozaj hrozné. Každý deň vstávam s tým pocitom, že ak niečo nepôjdem podľa môjho plánu, tak sa jednoducho načisto zbláznim. Nech to znie akokoľvek bláznivo, je to tak. Nečakaná porada či jednoducho schôdzka, ktorá sa presunula na inú hodinu. To všetko ma privádza úplne do šialenstva. Spočiatku som si hovoril, že sa musím tomu brániť. Že začnem meditovať a psychicky sa pripravovať na to, že veci sa jednoducho menia stále.

vchodové dveře
 
Klin sa klinom vybíja
 
Toto sa hovorí najmä o chorobách, no platí to aj o strachoch a fóbiách. Ľudia, ktorí sa boja výšok práve v tejto chvíli skúšajú skočiť z lietadla. A ľudia, ktorí sa boja zmeny, chcú vo svojom živote urobiť niečo úplne inak, ako sa od nich očakáva. Práve vtedy prichádza rozhodnutie. A jedno z najúčinnejších a často aj z najradikálnejších je, keď musia zmeniť niečo vo svojom domove. Priestor, ktorý jednoducho poznajú celý do úplne posledného detailu. Predstava toho, že by sa na ňom niečo zmenilo je skutočne desivá, no nenechal som sa vystrašiť. Namiesto toho som skutočne premýšľal a prišiel som na to, čo v mojom domove skutočne chýba.

hlavní dveře
 
Dom potrebuje kopu svetla
 
Keďže môj dom je naozaj veľmi tmavý a v mnohých ľuďoch v mojom okolí vzbudzoval depresiu, rozhodol som sa, že mu musím priniesť dostatok svetla. A práve v tomto mi pomohli sklenené dvere. Možno niektorým ľuďom pripadajú na pohľad prehnane, no opak je pravdou. Sú elegantné a vkusné a keď ich zvládne taký čudák ako som ja, tak ich zvládne naozaj každý. Môžete si byť istý, že z vášho priestoru urobí slnešné miesto plné pozitivizmu a šťastných spomienok. Garantujem vám, že budete naozaj všetci na stopercent spokojní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: