Nezabudnite na oznámenia pre vašich hostí

Nuž, nielen zaľúbenci s ním určite budú súhlasiť. Láska nám dáva pocit, že sme milovaní a môžeme milovať… A odtiaľ je už iba krôčik k tomu, aby ste si povedali spoločné „áno“.
Ideme do toho…
A je to tu! Povedali ste si, že idete do toho a svadba je už na spadnutie? Nadýchnite sa, vydýchnite a s chladnou hlavou začnite plánovať váš veľký deň. Okrem výberu dátumu, svadobných šiat či zarezervovania si miestnosti, kde budete mať svadobnú hostinu, musíte vyriešiť aj množstvo „malých“ detailov, na ktoré sa neoplatí zabudnúť. Ako začať? V prvom rade si ujasnite, v akom duchu by sa mal niesť váš deň „D“. Ste romantická duša, moderné žieňa či extravagantný živel? Pokojne svadbu naplánujte v štýle, ktorý vám je blízky. Mať vo svadobný deň najkrajšie šaty, líčenie či účes je pre každú nevestu veľmi dôležité. Za tým však nezaostávajú ani praktické veci, ako sú svadobné oznámenia, pozvánky k svadobnému stolu, menovky či také „vychytávky“, ako nálepky na víno.

ruže, notes

Kedy si dať vyrobiť svadobné oznámenia?
Nad tým, ako budú vyzerať vaše lacné svadobné oznámenia Graphicsoul by ste mali začať uvažovať aspoň tri mesiace pred svadbou. Od nápadu, cez výrobu až po doručenie rodine či kamarátom môže totiž prejsť oveľa dlhšia doba, akú predpokladáte. Dnes si už viete vlastné svadobné oznámenia navrhnúť sami a dať ich v tlačiarni vytlačiť. Netrúfate si na tento krok? V našom editore si môžete vybrať z množstva zaujímavých podkladov a clipartov. Výroba oznámení trvá zvyčajne 3 – 7 dní, v závislosti od dopravy. Nestíhate a potrebujete vyrobiť svadobné oznámenia skôr? Do 24 hodín vám vieme zabezpečiť ich vytlačenie.

wedding-rings-3611277_960_720

Viete, čo na svadobnom oznámení nesmie chýbať?
mená snúbencov;
dátum, čas a miesto, kde sa bude svadba konať (pozor – nie hostina!);
adresy oboch snúbencov alebo ich spoločná adresa, aby hostia vedeli, kam zaslať gratulácie k svadbe;
svadobné oznámenie môžete doplniť aj pekným mottom, citátom či vlastnou básničkou;
ak chystáte svadobnú hostinu, nezabudnite pre hostí pripraviť aj kartičky s pozvaním k svadobnému stolu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Author: